Popularni Postovi

Izbor Urednika - 2019

Najbolje torbe sezone

Anonim

Jeff Harris

Učinili smo kupnju za vas! Evo naše masivne galerije torbi za jesen.

Pogledajte galeriju 70 fotografija

1 od 70

Jeff Harris

Candy Bags

1595 dolara, Yves Saint Laurent; (212) 980-2970

2 od 70

Jeff Harris

Candy Bags

358 dolara, Charles David; charlesdavid.com

3 od 70

Jeff Westbrook

10 najboljih vrećica: geometrijska Versace

1385 USD Versace; versace.com za trgovine.

4 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 0907

398 kn BCBG Max Azria; bcbg.com za trgovine.

5 od 70

Ben Goldstein / Studio D

Najbolje torbe 1107

248 $, Kenneth Cole New York; (800) KEN-COLE za trgovine.

6 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 0907

248 USD Banana Republic; bananarepublic.com.

7 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 1007

$ 198, Ann Taylor; anntaylor.

8 od 70

Jeff Harris

Candy Bags

$ 895, D & G; (212) 965-8000.

9 od 70

Ben Goldstein / Studio D

Najbolje torbe 1107

69 dolara, devet Westa; (800) 999-1877.

10 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 0907

$ 225 Hype torbe; (212) 244-0880.

11 od 70

Jeff Westbrook / Studio D

10 najboljih torbi 0108

375 dolara, Cole Haan; colehaan.com.

12 od 70

Ben Goldstein / Studio D

Najbolje torbe 1107

$ 1200, Pierre Hardy u Barneysu u New Yorku; (888) 8-BARNEYS.

13 od 70

Jeff Harris

10 najboljih vrećica 0807

98 dolara, ručne torbe; (212) 244-0880 za trgovine.

14 od 70

Jeff Westbrook / Studio D

10 najboljih torbi 0108

1695 dolara, Burberry; burberry.com za trgovine.

15 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 0907

$ 558 Max & Co. (323) 606-4440.

16 od 70

Jeff Westbrook

10 najboljih torbi: zlato Kenneth Cole

$ 188 Kenneth Cole; kennethcole.com

17 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi

178 dolara Adrienne Vittadini torbe; (800) 497-1631 za trgovine.

18 od 70

Jeff Westbrook

10 najboljih vrećica: srebrna koža

25 $ Patricia Field za Payless; payless.com

19 od 70

Jeff Harris

Candy Bags

$ 525, Stuart Weitzman; (212) 750-2555

20 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 0907

3600 dolara Diora od Johna Galliana; (310) 859-4700.

21 od 70

Jeff Harris

Candy Bags

$ 2950, ​​Salvatore Ferragamo; (212) 759-3822

22 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 0907

$ 495 DKNY; (800) 231-0884.

23 od 70

Jeff Harris

Candy Bags

40, 50 dolara, kinesko rublje; chineselaundry.com

24 od 70

Jeff Westbrook / Studio D

10 najboljih vrećica: previše vruće za rukovanje

$ 45, Worthington by JCPenney; jcp.com.

25 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 0907

$ 99 Sisley; (800) 535-4491.

26 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 0907

85 dolara devet Westa; (800) 999-1877 za trgovine.

27 od 70

Jeff Westbrook

10 najboljih torbi: Steve Madden Clutch

$ 135 Steven Steve Madden; stevemadden.com

28 od 70

Jeff Harris

Candy Bags

45 dolara, Rimi; rimistyle.com

29 od 70

Ben Goldstein

10 najboljih torbi 0907

2995 dolara Burberry; (800) 284-8480.

30 od 70

Jeff Westbrook

10 najboljih vrećica: bakrena kvačila

175 dolara Lodis; lodis.com

Sljedeći

Splurge vs. Steal: Zavjese od olovaka